Chcete být neustále informováni o novinkách z finančního světa?

07.11.2012

Někoho finanční svět děsí, někdo k němu má pouze respekt, ale hodně lidí nemá ve světě finacní jistotu. Informace, které vám můžou spoustu peněz ušetřit, ale také vám mohou pomoci vaše peníze začít zhodnocovat jsou proto velice cenné a vy se můžete dozvědět, kde k nim přijít.

Zajímá vás pojištění

Pokud máte zájem o informace o pojištění domácnosti, cestovní pojištění, pojištění zodpovědnosti nebo havarijní pojištění, potom pro vás máme sekci, kde najdete vše důležité a novinky v této oblasti. Pokud budete číst a naslouchat radám publikovaným na http://financemagazin.cz/category/pojisteni/ můžete na vašem pojištění ušetřit i nekolik desítek procent a to při vysokých ročních částkách opravdu stojí za to. Obecně lze říci, že takováto optimalizace pro vás bude nejvýhodnější, protože vy sami víte nejlépe co si můžete dovolit a co je pro vás zbytečné.

Máte zájem o zhodnocení volných finančních prostředků

Pokud máte volné finanční prostředky a leží vám zatím ladem, můžete chtít tyto peníze rozmnožit. Otázka je, jaký nástroj na to využít. Pokud nechcete používat některý aktivních nástrojů zhodnocování, jako je například nákup, správa a pronájem nemovitostí, pak pro vás bude lepší vytvořit si pasivní zdroj příjmů.

Dále samozřejmě záleží na tom, jak rychle chcete mít vaše prostředky k dispozici. Máte v zásadě k dispozici produkty na stupnici mezi běžným bankovním účtem, spořícím účtem, termínovaným vkladem a zhodnocováním v podílových fondech, kde můžete zvolit investiční strategii.

Máte zájem o zoptimalizování vašich každodenním finančních operací

Pokud máte špatně vyladěné vaše běžné finanční operace jako je nevýhodný bankovní účet, kde platíte velké částky za příchozí i odchozí transakce, za výběry z bankomatů a podobné každodenní úkony, můžete ztrácet velké množství peněz zbytečně.

Ještě v horší situaci se ale můžete nacházet, pokud čerpáte nevýhodný úvěr například spotřebitelský úvěr. Zde jsou úroky nastaveny až kolem 12,5%, což je poměrně vysoký úrok v porovnání s výhodnou hypotékou v úrovni okolo 3-4%.

Nejdražším úvěrem jsou však různé sms půjčky a finské půjčky, které půjčují malé částky, které nejsou ničím zajištěné, slouží na překlenutí období do výplaty a podobně. Tyto rychlé a snadno dostupné půjčky zaplatíte ale draze na úrocích.

O půjčkách a úvěrech je dobré si nastudovat hodně informací.

Je tedy vidět, že prostor pro optimalizaci vašich financí je poměrně značný, stačí jen se o tyto možnosti zajímat a hledat řešení. Ušetřit a vydělat se dají poměrně velké peníze. Možná je to více, než si nyní myslíte.

Bezplatná žádost o půjčku Položit otázku

Kurzy měn

Vlajka meny USD USD = změna
Vlajka meny GBP GBP = změna
Vlajka meny EUR EUR = změna
Vlajka meny HRK HRK = změna

Komodity

Stříbro - graf ceny
Zlato - graf ceny
© 2002 - 2024 Vytvořil Ing. Josef Vrba
Finance, Finanční, Půjčka, Půjčky, Dluh, Dluhy, Banka, Účet, Peníze