Nebankovní půjčka: Lze najít i výhodnou?

04.08.2013

Mnoho lidí si vzalo nebankovní půjčku, se kterou nebyli spokojeni. Neznamená to ale, že byste se měli této alternativě bankovní půjčky vyhýbat. Jde o efektivní možnost jak si půjčit. Pravdou však je, že při výběru konkrétní varianty nebankovní půjčky byste si měli dávat velký pozor. Mnohé z nich by vám mohly skutečně hodně finančně uškodit.

Určitě nevyužívejte nabídek podomních obchodníků. Vy sami byste si měli vybrat půjčku splňující vaše nároky. Vnutit si ji od někoho, kdo právě u vás zazvonil, není moudré. Nehledě na to, že zpravidla nemáte dostatek času na pročtení smlouvy, a není málo lidí, kteří později svého ukvapeného jednání litují. Chcete-li poctivou nebankovní půjčku, se kterou budete spokojeni, promyslete si, co od své půjčky vyžadujete, a najděte si produkt s co nejlepším nastavením pro vás.

Home Credit

Při výběru nebankovní půjčky je nejlepší zaměřit se na poskytovatele, kteří jsou známí, jsou na trhu mnoho let a mají spokojené klienty. Stabilní firmou poskytující nebankovní půjčky je například Home Credit. Kromě neúčelové půjčky nabízí i kreditní karty, účelové půjčky a široké možnosti nákupu na splátky, a to v obrovském množství prodejen po celé České republice. Uvedené prodejny jsou zaměřené na různé zboží.

Půjčky od Home Credit jsou charakteristické svými jasnými podmínkami, ale i zárukami, které vás chrání před tím, abyste měli později s nastavením půjčky a jejím splácením jakékoliv potíže. Mezi tyto záruky patří především možnost při jakékoliv nespokojenosti s půjčkou vrátit ji do jednoho měsíce, bezplatné předčasné splácení, možnost pojištění proti neschopnosti splácet atd. 

Mnoho lidí volí Home Credit půjčku i pro její další výhody. Jsou jimi snadné vyřízení s předkládáním pouze dvou dokladů, absence ručitele a ručení majetkem a pohodlné sjednání online cestou, např. na webu Skvelapujcka.cz.

Odměny za pravidelné splácení Home Credit půjčky

Pokud si sjednáte půjčku a nebudete ji pravidelně splácet, banky i nebankovní společnosti vás zato potrestají sankcemi. A když budete pravidelně splácet? To se považuje za samozřejmost. Výjimkou je právě společnost Home Credit. Ta vám v případě, že budete pravidelně splácet, vrátí až polovinu úroku zpět. Splácejte pravidelně a půjčka pro vás bude ještě výhodnější.

Bezplatná žádost o půjčku Položit otázku

Kurzy měn

Vlajka meny USD USD = změna
Vlajka meny GBP GBP = změna
Vlajka meny EUR EUR = změna
Vlajka meny HRK HRK = změna

Komodity

Stříbro - graf ceny
Zlato - graf ceny
© 2002 - 2024 Vytvořil Ing. Josef Vrba
Finance, Finanční, Půjčka, Půjčky, Dluh, Dluhy, Banka, Účet, Peníze