Povinné ručení online – možnost jak ušetřit

23.09.2013

Každý rok sebou přináší mnohé záležitosti, které je nutné učinit bez jakéhokoliv odkladu. Povinné ručení se řadí mezi jednu z nich. Jde o tradiční poplatek motoristů za užívání dopravní komunikace a bez něhož by automobil nemohl vyrazit na svou cestu. Na trhu se nachází nepřeberné množství pojišťoven, které lákají na senzační akce co možná největší počet zákazníků. Srovnání povinného ručení je tak jedinou možností, jak si otevřít ty nejvýhodnější nabídky v rámci celorepublikové nabídky. Pojďme se ale podívat i na další výhody sjednání povinného ručení online.

Povinné ručení bez nátlaku

Díky tomu, že povinné ručení uzavíráte v soukromí teplého domova, tak na vás nebude žádný pojišťovací agent vyvíjet nátlak. Vše si tak můžete v klidu promyslet a rozhodnout se přesně pro takovou pojišťovnu, která vám vyhovuje ze všech nejvíce. Aplikace kalkulačka na povinné ručení na našem webu BezvaPojištění.cz vám přesně ukáže, kolik budete platit.

Srovnání povinného ručení

Srovnání povinného ručení online vám po zadání několika základních údajů vyhodnotí ty nejzajímavější nabídky, jež budou chronologicky seřazené dle ceny. Srovnávač vám předloží všechny přední pojišťovny, takže se dostanete k velké škále nabídek. Následně stačí jednu z nich otevřít a před uzavřením smlouvy řádně prozkoumat podmínky.

Nejlepší cena povinného ručení

Tato aplikace či služba pro zákazníka šetří nemalé peníze a to v řádech i několika tisíc korun ročně. Nenechte se omezovat malým výběrem a podívejte se na nabídku povinného ručení jako na celek. Srovnání povinného ručení online vám zajistí tu nejlepší možnou nabídku.

Na zelenou kartu nečekáte

Internetové připojení a jediný email vám zajistí okamžitou, dočasnou zelenou kartu, která je legitimním průkazem. Tím se odbourává nesmyslné čekání na její vydání. Stačí jen vytisknout a ihned používat.

Pneupojištění navíc

Pokud se rozhodnete pro srovnávač povinného ručení na těchto stránek a uzavřete si jednu z pojistek, získáte pneupojištění a pojištění dopravních pokut navíc jako bonus.

Bezplatná žádost o půjčku Položit otázku

Kurzy měn

Vlajka meny USD USD = změna
Vlajka meny GBP GBP = změna
Vlajka meny EUR EUR = změna
Vlajka meny HRK HRK = změna

Komodity

Stříbro - graf ceny
Zlato - graf ceny
© 2002 - 2024 Vytvořil Ing. Josef Vrba
Finance, Finanční, Půjčka, Půjčky, Dluh, Dluhy, Banka, Účet, Peníze